جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41402
  تاریخ انتشار : 9 دی 1392 8:37
  تعداد بازدید : 602

  حاشیه های حضور اژه ای در پلیس آگاهی

  «گران شدن آب و برق» و «قطع دست» راهکار مال باختگان برای توقف سرقت های خیابانی بود که به دادستان کل کشور در اداره کل پلیس آگاهی تهران ارایه شد.

  Rouhollah Vahdati-14-85.jpg

   

  به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای صبح یکشنبه - 8 دی‌ماه - در اداره کل پلیس آگاهی تهران حضور یافت و عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران و فریدون امیرآبادی فراهانی سرپرست دادسرای امور جنایی تهران وی را در این بازدید همراهی می‌کردند.

   

  حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در پلیس آگاهی تهران با تعدادی از مال‌باختگان سرقت‌های خیابانی اخیر و همچنین برخی از متهمان گفت‌وگو کرد و صحبت‌های آنها را شنید.

   

  یکی از مال باختگان خطاب به محسنی اژه‌ای گفت: سارقین دستگیر و زندانی می‌شوند، اما پس از سه ماه دوباره آزاد می‌شوند و ما همچنان امنیت نداریم.

   

  یکی دیگر از مال باختگان به دادستان کل کشور گفت: من راهکاری برای جلوگیری از این سرقت‌ها دارم و قول می‌دهم اگر به آن عمل شود سرقت‌های خیابانی به صفر برسد.

   

  این مال‌باخته افزود: اگر هزینه آب و برق را 10 درصد گران کنید و از محل درآمد آن، این سارقان در زندان بمانند دیگر از این سرقت‌ها اتفاق نمی‌افتد.

   

  سرهنگ محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران یکی از متهمان که سن و سالی کمی داشت را به دادستان کل کشور نشان داد و گفت: این متهم با این سن وسال 13 خودرو پرشیا در سه ماه خرید و فروش کرده است.

   

  یکی دیگر از مال باختگان خطاب به محسنی‌اژه‌ای گفت: من داشتم به بیمارستان می رفتم تا مادرم را ترخیص کنم که یک نفر کیفم را زد، من کلی دنبال او دویدم، او را شناسایی هم کرده‌ام.

   

  وی افزود: من 5 میلیون تومان وام گرفته بودم و الان دارم قسط وامی را می‌دهم که اصل آن روی هوا است.

   

  این مال باخته خطاب به محسنی اژه‌ای گفت: خواهش می‌کنیم این افراد را به اشد مجازات برسانید. اگر مانند عربستان دست دو نفر را قطع کنید برای جوانان بیکار تجربه می‌شود تا فکر نکنند می‌توانند خیلی راحت با دزدی پولدار شوند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28637870
اکنون :
54